VORDEN 1

 

Achterste rij van links naar rechts :

Tim Vrielink (leider), Frank Hiddink, Rik Schröer, Gijs van der Veen, Werner Rondeel, Sven Mulder, Gerrit Wenneker (grensrechter)

Middelste rij van links naar rechts :

Rene Nijenhuis (ass.trainer), Bart Stokman, Remmert Verbruggen, Nick Ziggers, Wouter Schouten (trainer), Bas Kortstee, Luuk Smit, Sam Abbink, Ad Kettelerij (keepers-trainer)

Voorste rij van links naar rechts:

Musa Dagdelen, Daan Horstman, Dion Besselink, Esly Lindenschot, Robin Versteege, Koen Oosterhuis, Niels Rondeel, Rahem Pabai

 

 

 

Shirtsponsor

AH Grotenhuys Vorden

BEGELEIDING

Hoofdtrainer: Wouter Schouten                                  Assistent trainer : René Nijenhuis                              Keeperstrainer: Ard Kettelerij

Leider: Tim Vrielink
Grensrechter: Gerrit Wenneker / Jordi Houwen
Verzorger: Jesse Dommerholt

Vorden 1 wint ook 2e thuiswedstrijd

Reeds in de 4e ronde van de competitie was er al sprake van een 'topwedstrijd' in de 2e klasse I toen gisterenmiddag Vorden 1 als nummer drie aan moest treden tegen de nummer twee Eendracht'30. Vorden 1 wist ook dat bij winst er binnen een week een tweede...

Lees meer

Eerste nederlaag in teleurstellende wedstrijd tegen VVG’25

Na twee gewonnen wedstrijden en 9 doelpunten waren de verwachtingen voor vanmiddag in de wedstrijd tegen VVG in Gaanderen hoog gespannen. Ook deze tegenstander maakt al een paar seizoenen indruk en is gepromoveerd van de 4e naar de 2e klas en ook van hun kant werd uit...

Lees meer

Vorden 1 wint van WSV op het officieel geopende kunstgras

In de ochtenduren, direct na afloop van de wedstrijd op het hoofdveld van het 2e elftal, werd duidelijk dat er smiddags, door de enorme regenval, bij het 1e niet meer op dit veld gespeeld kon worden. De wedstrijd werd verplaatst naar het kunstgrasveld, dat samen met...

Lees meer

Stand 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

2e klasse I

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse I

Alle uitslagen

Programma

2e klasse I

Programma komende weken

Stand

B10000 Mannen Achterhoek Cup poulefase

Uitslagen

B10000 Mannen Achterhoek Cup poulefase

Programma

B10000 Mannen Achterhoek Cup poulefase

Stand

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase

Uitslagen

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase

Programma

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase

Selectie

Door sportlinkwordpress.nl

Wouter Schouten

Wouter Schouten

Hoofdtrainer

Jan Groeneveld

Jan Groeneveld

Verzorger

Werner Rondeel

Werner Rondeel

Speler

Frank Hiddink

Frank Hiddink

Speler

Daan Horstman

Daan Horstman

Speler

Rene nijenhuis

Rene nijenhuis

Assistent Trainer

Robin Verstege

Robin Verstege

Keeper

Sam Abbink

Sam Abbink

Speler

Bart Stokman

Bart Stokman

Speler

Dion Besselink

Dion Besselink

Speler

Tim Vrielink

Tim Vrielink

Leider

Esli Lindenschot

Esli Lindenschot

Keeper

Nick Ziggers

Nick Ziggers

Speler

Remmert Verbruggen

Remmert Verbruggen

Speler

Koen Oosterhuis

Koen Oosterhuis

Speler

Jesse Dommerholt

Jesse Dommerholt

Verzorger

Niels Rondeel

Niels Rondeel

Speler

musa dagdelen

musa dagdelen

Speler

Chris Koning

Chris Koning

Speler

Ard Kettelerij

Ard Kettelerij

Keeperstrainer

Bas Kortstee

Bas Kortstee

Speler

Rik Schröer

Rik Schröer

Speler

Rahem Pabai

Rahem Pabai

Speler

Gerrit Wenneker

Gerrit Wenneker

Grensrechter

Sven Mulder

Sven Mulder

Speler

Luuk Smit

Luuk Smit

Speler

Gijs van der Veen

Gijs van der Veen

Speler