VORDEN 1

Team

Achterste rij van links naar rechts : Bart Stokman, Sam Abbink, Bas Kortstee, Roy Böhmer, Frank Hiddink, Gijs van der Veen, Niels Rondeel, Kris Koning, Sven Mulder, Nick Ziggers, Rik Schröer, Jordy Houwen (grensrechter)

Middelste rij van links naar rechts : Ard Kettelerij (keeperstrainer), Gerrit Wenneker (grensrechter), Eddy Hiddink (leider), Tim Vrielink (leider), Jesse Dommerholt (verzorger)

Voorste rij van links naar rechts: Dion Besselink, Mussa Dagdelen, Esli Lindenschot, Luuk Smit, Manfred Graven (trainer), Bas Abbink, Robin Verstege, Daan Horstman, Ate Barendsen

 

 

 

Shirtsponsor

BEGELEIDING

Hoofdtrainer: Manfred Graven                    Assistent trainer : Rene Nijenhuis                            Keeperstrainer: Ard Kettelerij

Leider: Tim Vrielink
Leider: Eddy Hiddink
Grensrechter: Gerrit Wenneker
Verzorger: Jesse Dommerholt

Vorden 1 verliest van AZC in Achterhoek Cup

Het was gisterenavond een vreemde wedstrijd op het Sportpark 'Hanzepark' van AZC in Zutphen ter gelegenheid van de herkansingsronde in de Achterhoek Cup. Sowieso is dat laatste fenomeen al nieuw, want in plaats van een poule in de 1e ronde heeft de Achterhoek Cup dit...

Lees meer

Vorden in blessuretijd naast VVG’25

Vanmiddag heeft Vorden 1 op de eerste van de drie 'publiekloze Corona-zondagen' met 2-2 gelijk gespeeld tegen de debutant in de 2e klasse VVG'25 uit Gaanderen. Lange tijd leek het erop dat Vorden 1 een nederlaag zou lijden en VVG de eerste overwinning bij zou kunnen...

Lees meer

Vorden 1 verliest in 1e ronde Achterhoek Cup van Grol

Een 0-4 nederlaag duidt normaal gesproken op een kansloze wedstrijd, maar de achterhoek-cup wedstrijd tussen Grol en Vorden was vanavond een opener en gelijkwaardigere wedstrijd dan de eindstand doet vermoeden. Uiteindelijk was de 0-4 overwinning zeker verdiend van...

Lees meer

Stand 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

2e klasse I

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse I

Alle uitslagen

Programma

2e klasse I

Programma komende weken

Uitslagen

B10030 Mannen Achterhoek Cup 3e ronde

Programma

B10030 Mannen Achterhoek Cup 3e ronde

Stand

B10000 Mannen Achterhoek Cup poule

Uitslagen

B10000 Mannen Achterhoek Cup poule

Programma

B10000 Mannen Achterhoek Cup poule

Stand

Mannen KNVB beker Amateurs poule

Uitslagen

Mannen KNVB beker Amateurs poule

Programma

Mannen KNVB beker Amateurs poule

Selectie

Door sportlinkwordpress.nl

Manfred Graven

Manfred Graven

Hoofdtrainer

Ard Kettelerij

Ard Kettelerij

Keeperstrainer

Sam Abbink

Sam Abbink

Speler

Frank Hiddink

Frank Hiddink

Speler

Gijs van der Veen

Gijs van der Veen

Speler

Rene nijenhuis

Rene nijenhuis

Assistent Trainer

Jesse Dommerholt

Jesse Dommerholt

Verzorger

Bas Abbink

Bas Abbink

Speler

Roy Böhmer

Roy Böhmer

Speler

Tim Vrielink

Tim Vrielink

Leider

Robin Verstege

Robin Verstege

Keeper

Bart Stokman

Bart Stokman

Speler

Daan Horstman

Daan Horstman

Speler

Eddy Hiddink

Eddy Hiddink

Leider

Esli Lindenschot

Esli Lindenschot

Keeper

Niels Rondeel

Niels Rondeel

Speler

Ate Barendsen

Ate Barendsen

Speler

Gerrit Wenneker

Gerrit Wenneker

Grensrechter

Bas Kortstee

Bas Kortstee

Speler

rik schröer

rik schröer

Speler

musa dagdelen

musa dagdelen

Speler

Jordi Houwen

Jordi Houwen

Grensrechter

Sven Mulder

Sven Mulder

Speler

Luuk Smit

Luuk Smit

Speler

Chris Koning

Chris Koning

Speler