Vorden 1

Team

 

Achterste rij van links naar rechts
Bas Abbink, Bas Kortstee, Frank Hiddink, Stefan Eggink, Tom klein Kranenbarg, Ate Barendsen, Sven Mulder, Jesse Dommerholt (verzorger).

 

Middelste rij van links naar rechts
Eddy Hiddink (leider), Ard Kettelerij (keeperstrainer), Bart Stokman, Robin Verstege, Esli Lindenschot, Sam Abbink, Gerrit Wenneker (grensrechter), Tim Vrielink (leider).

 

Voorste rij van links naar rechts
Lars van Veen (JO19-1), Gijs van der Veen, Daan Horstman, Michel Feukkink (trainer), Koen Oosterhuis, Luuk Smit, Roy Böhmer, (op de foto ontbreekt assistent trainer Rene Nijenhuis).

 

Shirtsponsor

BEGELEIDING

Hoofdtrainer: Michel Feukkink
Keeperstrainer: Ard Kettelerij
Leider: Tim Vrielink
Leider: Eddy Hiddink
Grensrechter: Gerrit Wenneker
Verzorger: Jesse en Roy Dommerholt

Super-Sunday met derby tegen Warnsveld

Zondag 17 maart belooft een 'Super-Sunday' te worden, want naast de derby van Vorden 1 tegen Warnsveldse Boys 1 staat ook nog de wedstrijd Vorden 2 tegen Dinxperlo 2 op het programma. Het team van trainer Luc Feukkink kan bij winst de 2e periodetitel op haar naam...

Lees meer

Vorden 1 verliest door persoonlijke fouten

Vorden tegen SPERO was gezien het veldspel een redelijk gelijkwaardige wedstrijd, maar aangezien Vorden 1 op twee cruciale momenten door persoonlijke fouten op achterstand werd gezet, heeft het 1e elftal vanmiddag constant achter de feiten aan gelopen. In de 17e...

Lees meer

Vorden 1 voor tweede keer deze competitie kansloos

Afgelopen week werd de 75-jarige Willem van Hanegem uitgebreid gefeliciteerd en kwamen er vele beelden, interviews en documentaires over zijn voetballeven langs. Een opmerkelijke uitspraak van de ook niet over al teveel startsnelheid beschikkende klasse middenvelder...

Lees meer

Stand

2e klasse I

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse I

Alle uitslagen

Programma

2e klasse I

Programma komende weken

Uitslagen

B10020 Mannen Achterhoek Cup ronde 2

Programma

B10020 Mannen Achterhoek Cup ronde 2

Uitslagen

B10010 Mannen Achterhoek Cup ronde 1

Programma

B10010 Mannen Achterhoek Cup ronde 1

Stand

Mannen KNVB beker Amateurs poule

Uitslagen

Mannen KNVB beker Amateurs poule

Programma

Mannen KNVB beker Amateurs poule

Selectie

Door sportlinkwordpress.nl

Spelers en begeleiding

Michel Feukkink

Michel Feukkink

Hoofdtrainer

Roy Dommerholt

Roy Dommerholt

Verzorger

Sam Abbink

Sam Abbink

Speler

Gijs van der Veen

Gijs van der Veen

Speler

Esli Lindenschot

Esli Lindenschot

Keeper

Tim Vrielink

Tim Vrielink

Leider

Robin Verstege

Robin Verstege

Keeper

Bas Abbink

Bas Abbink

Speler

Ate Barendsen

Ate Barendsen

Speler

Ard Kettelerij

Ard Kettelerij

Keeperstrainer

Stefan Eggink

Stefan Eggink

Speler

Koen Oosterhuis

Koen Oosterhuis

Speler

Daan Horstman

Daan Horstman

Speler

Eddy Hiddink

Eddy Hiddink

Leider

Bart Stokman

Bart Stokman

Speler

Roy Böhmer

Roy Böhmer

Speler

Frank Hiddink

Frank Hiddink

Speler

Gerrit Wenneker

Gerrit Wenneker

Grensrechter

Bas Kortstee

Bas Kortstee

Speler

Sven Mulder

Sven Mulder

Speler

Tom Klein Kranenberg

Tom Klein Kranenberg

Speler