webshop vorden

Vorden 11 september 2016 – De competitie is begonnen, dus ook het trainen op de doordeweekse avonden is weer volop aan de gang. De herfst- en wintermaanden komen er snel aan en dan is een trainingspak of sweater wel net zo lekker om aan te hebben. Ga snel naar de webshop via de vorden-site en bestel Jako trainingskleding vanuit de ‘Vordenlijn’. Kijk ook direct voor de aanbieding van de maand: Het Vordentrainingspak met logo (en eventueel vermelding naam of initialen) voor een zeer aantrekkelijke prijs!

Wil je als ouders of als spelers zelf met het gehele team een trainingspak of trainingskleding aanschaffen, neem dan contact op met TeamSportDeal en maak een afspraak voor een mooie en aantrekkelijke deal (Telefoon: (+31) 06 100 180 96 of Email info@teamsportdeal.nl)

Ben je geïnteresseerd om als sponsor een team jacks, trainingspakken of tassen aan te bieden, neem dan gerust contact op met onze sponsorcommissie (Hans Boers 06-51959267 of email sponsoring@vvvorden.nl).

Klik hier voor de webshop van v.v. Vorden (of ga naar menu/webshop)

trainingspak-vv-vorden-2