oranje dames2Vorden 17 september 2015 – Vanavond speelt het nederlands vrouwenelftal een interland in stadion de Vijverberg in Doetinchem. De wedstrijd tegen Belarus (Wit Rusland) begint vanavond om 19.00 uur en is de eerste interland na het WK 2015 in Canada, waar Oranje voor het eerst mee deed aan een mondiaal toernooi en in de 1/8e finale werd uitgeschakeld door de latere kampioen Japan. De vordense meiden van MC1,  MB1 en E6M gaan vanavond naar Doetinchem om de vrouwen van Oranje aan te moedigen en natuurlijk om ook nog enkele tips&trucs mee te krijgen.

 

De beide meidenteams MC1 en MB1 hebben beide een eigen facebookpagina en zullen hier de bevindingen, bijzonderheden en natuurlijk enkele fotos gaan plaatsen van de interland in Doetinchem. Hou de meiden dus in de gaten en like de pagina’s:

Facebookpagina MC1

Facebookpagina MB1

vorden mb1