Vorden, 14 september 2018 – Net als de voorgaande vier seizoenen wordt er naast de standaardelftallen ook een Achterhoek Cup editie georganiseerd voor de JO15-1. Het team van v.v. Vorden, dat in de afgelopen twee seizoen beide keren pas in de halve finale is gestrand, is dit seizoen ingedeeld in poule 3A en komt uit tegen VIOD (hoofdklasse), FC Zutphen (hoofdklasse) en VVG’25 (1e klas). Er is onderscheid gemaakt tussen categorie A en B waarbij Vorden als 1e klasser is ingedeeld in een poule uit de categorie A. In totaal zijn er vijf poules van vier ploegen en één poule van drie, waarvan de nummers 1 en 2  en de beste vier nummers 3 zich plaatsen voor de 1/8e finales. Komende woensdag (19-9) speelt Vorden thuis tegen VIOD en op 10 oktober speelt het team van trainer Peter Jansen en Bo Waasdorp uit in Gaanderen tegen VVG’25 en op 14 november speelt het tenslotte thuis tegen FC Zutphen.

 

Voor de volledige indeling van alle poules van de Achterhoek Cup JO15 2018-2019, ga naar de site van de Achterhoek Cup.