Vorden, 26 augustus 2017 – Net als afgelopen seizoen, toen Vorden JO15-1 o.a. van Ruurlo en FC Winterswijk had gewonnen en uiteindelijk in de halve finale nipt werd uitgeschakeld door Warnsveldse Boys, doet het team van trainer Dion Kruip ook nu weer mee met de Achterhoek Cup. Gisterenavond heeft de loting plaats gevonden en het resultaat is een plek in poule 3 met FC Trias, Ulftse Boys en een combinatieteam van Rijnland, Aerd en Carvium. De nummers één en twee plaatsen zich voor de knock-out fase evenals de beste twee beste nummers drie uit de in totaal 7 poules.

Poule 1 Clubnaam Poule 5 Clubnaam
1 ZSV Zelos 1 VV Terborg
2 SV Grol 2 DZC’68
3 DVC ’26 3 SV Concordia-Wehl
4 SC Groessen 4 FC Zutphen (zaterdag)
Poule 2 Clubnaam Poule 6 Clubnaam
1 VVG’25 1 VV Vosseveld
2 SP Lochem 2 AZSV
3 FC Eibergen 3 VV Witkampers
4 V & AV Pax 4 SV OBW
Poule 3 Clubnaam Poule 7 Clubnaam
1 SJO SC Rijnland/Aerdt/Carvium 1 VV Doetinchem
2 FC Trias 2 Longa 30
3 VV Ulftse Boys 3 SDOUC
4 VV Vorden 4 Warnsveldse Boys
Poule 4 Clubnaam
1 SP Silvolde
2 VV Viod
3 HC’03
4 SC Varsseveld
FC Trias VV Ulftse Boys
SJO SC Rijnland/Aerdt/Carvium VV Vorden
VV Vorden FC Trias
VV Ulftse Boys SJO SC Rijnland/Aerdt/Carvium
SJO SC Rijnland/Aerdt/Carvium FC Trias
VV Ulftse Boys VV Vorden