Vorden, 7 juni 2018 – De ontmoeting gisterenavond tussen Vorden JO11-1 en Sp. Teuge JO11-1 was de allerlaatste wedstrijd van het seizoen 2017-2018 voor de gehele vereniging. Met een 6-1 overwinning onder heerlijke omstandigheden heeft de JO11-1 op een fraaie wijze een streep gezet onder dit seizoen en mogen alle 33 teams en elftallen van v.v. Vorden gaan genieten van een lekkere zomerstop. Komende zaterdag is er voor alle jeugdteams nog het onderlinge Wikee-jeugdtournooi en dan gaat officieel het Sportpark 8 weken op slot en zullen de velden een flinke onderhoudsbeurt ondergaan.

Alles bij elkaar opgeteld heeft de v.v. Vorden in het seizoen met 33 teams in totaal 652 wedstrijden gespeeld, waarvan het een winstpercentage heeft behaald van 48%. Het heeft bijna 1900 doelpunten gemaakt en vooral in de thuiswedstrijden (332) meer gewonnen dan verloren. Van de 33 teams van v.v. Vorden in het seizoen 2017-2018 heeft de JO11-4 het hoogste winstpercentage behaald, namelijk 74,4 % ! Afgelopen maandagavond, na de laatste training met een partijtje tussen de ouders en de kinderen, werd dit team dan ook terecht even in het zonnetje gezet en kreeg het een groot applaus van alle aanwezigen.

Komende zaterdagmorgen is er dus het afsluitende Wikee jeugdtournooi en de indeling en het programma zal vrijdag as op de website verschijnen.