Vrijdag 13 december 2018 – Terwijl bijna alle pupillenteams (op JO11-2 en JO11-4 na) afgelopen zaterdag voor de laatste keer dit jaar in actie kwamen, moest de JO11-1 deze week nog één keer de wei in voordat het ook voor de voetballers kerstvakantie is. Gisterenavond was namelijk de bekerwedstrijd tegen Voorwaarts Twello JO11-1 gepland en bij een goed resultaat mocht het team van de trainers en coaches Lars van der Veen, Jelle klein Kranenbarg en Andre Garritsen ook na de winterstop met de 12 overgebleven teams in District 1-Oost verder in de bekercompetitie. Vorden JO11-1 won met 5-2 van Voorwaarts en heeft zich zodoende geplaatst voor de volgende ronde. In de competitie werd afgelopen zaterdag een keurige 2e plaats behaald in de 1e klas en bleven de geel-zwarten net 1 puntje achter op de kampioen Rood-Zwart uit Delden. De JO11-1 gaat nu eerst ‘lekker de zaal in’ en zal na de winterstop naast de competitie dus ook nog uit komen in de beker. Gefeliciteerd jongens!