vorden d3 penaltybokaal 2

Vorden 2 mei 2015 – Gisterenavond heeft Vorden D3 een prachtige prestatie geleverd door van de meer dan 50 deelnemers een hele fraaie 3e plaats te behalen in de Jan Vreman Cup. Het gehele seizoen hebben, tijdens de thuiswedstrijden van de Graafschap, twee jeugdploegen uit de regio in de rust penalty’s mogen nemen op een groot doek met gaten, ‘Guus Gatenhuus’ genoemd. Tijdens de finale, in de rust van de Graafschap tegen Fortuna Sittard, behaalde Vorden D3 een keurige 3e plaats.

De eindstand van de Jan Vreman Cup in het seizoen 2014-2015 was na alle voorronde’s :

Be Quick met 150 punten
vv Wolversveen
 met 150 punten
vv Vorden met 150 punten
vv KSV met 130 punten
SDOUC met 120 punten
sc Varsseveld met 120 punten
Eerbeekse Boys met 110 punten
AZSV met 110 punten
FC Eibergen met 110 punten
DVC’26 met 100 punten
fc Winterswijk met 100 punten
sc Doesburg met 100 punten
sc Brummen met 100 punten
sv Kilder met 100 punten

Gisterenavond mochten de drie ploegen die op nummer 1 waren geëindigd in een onderlinge srtrijd de finale spelen in de rust van de Graafschap tegen Fortuna Sittard. De spelers van Vorden D3 deden enorm hun best en hebben het de beide andere finalisten ook moeilijk gemaakt, maar uiteindelijk kon de beker voor de 3e plaats uitgereikt worden aan Vorden D3.

Hieronder staat de ploeg aan het rand van het veld op de Vijverberg nadat het in de rust de beker kreeg uitgereikt na de penaltyreeks om de Jan Vreman Cup met daarboven de beide leiders Peter Nijenhuis en Wim van Belzen die samen met Rienk Legtenberg hartstikke trots zijn op hun jongens:

vorden d3 penaltybokaal

vorden d3 penaltybokaal 2