Vorden D2 juichen

Vorden 17 mei 2015 – Gisterenmiddag heeft Vorden D2 het D-pupillentoernooi in Wichmond bij de buurtvereniging Socïi gewonnen. Op het prima georganiseerde toernooi, waar in twee weekenden voor alle pupillen- en juniorenleeftijdsgroepen een toernooi wordt georganiseerd, werd D2 afgetekend poulewinnaar en mocht het zich als winnaar laten huldigen.

Vorden D2 heeft zodoende een prima en leerzaam seizoen goed afgesloten. In de jaarcompetitie van de 2e klas, waarin het o.a. moest opnemen tegen PAX D1, Witkampers D1, Ruurlo D1, Neede D1 en Zelos D1, heeft het zich prima staande gehouden en uiteindelijk keurig de 9e plaats behaald met vijf overwinningen en drie gelijke spelen. Gisteren op het toernooi van Socïi werd de kans gegrepen om met een prijs het seizoen af te sluiten en zodoende konden de spelers trots en voldaan op de foto.

Vorden D2