vorden club van de week graafschapZondag 19 oktober 2014 – De supportersvereniging ‘Superboeren’ van de Graafschap heeft afgelopen zaterdag v.v. Vorden uitgenodigd om samen met Varsseveld en SP. Brummen het elftal van de week te zijn. In verband met de herfstvakantie werd het een combinatie van Vorden D2 en Vorden D3 en dit ‘team’ heeft het erg naar de zin gehad en ook nog eens de penaltybokaal gewonnen tijdens de rust van de wedstrijd.

 

 

De voetbalvereniging Vorden wil hierbij de Graafschap en vooral de supportersvereniging ‘Superboeren’ bedanken voor de uitnodiging, de prima organisatie en de leuke avond die de jongens met elkaar hebben gehad. Op de website http://www.superboeren.nl/ is een fotoreportage terug te zien en tevens een verslag van de wedstrijd.

 

vorden club van de week graafschap-3

vorden club van de week graafschap-2