Vorden 35+ basteom 2

Vorden 20 augustus 2016 – Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen heeft het 35+ team van v.v. Vorden gisterenavond een tournooi afgewerkt in Steenderen bij buurtvereniging Basteom. Natuurlijk ging het voornamelijk om het opdoen van conditie en wedstrijdritme, werd er voortdurend gewisseld om zoveel mogelijk spelers een kans te geven, werd er door de technische staf meerdere spelsystemen getest en gaven de trainers vooraf al aan dat het resultaat niet voorop stond. Toch behaalde de ploeg van v.v. Vorden de hoofdprijs binnen en werd na afloop onderstaande foto van de winnende ploeg gemaakt, waarbij het vooralsnog bij de redactie onbekend is wie de vrouw in het midden is en welke functie zij bekleedt binnen het 35+ team …. 

Vorden 35+ basteom

160421_7x7flyer_toernooi2016_SV_Basteom