Vorden, 27 augustus 2018 – Het had op papier de finale kunnen zijn, maar de beide 2e klassers DCS en Vorden verloren hun eerste wedstrijd tegen respectievelijk 3e klasser OBW en 4e klasser DVV. Vandaar dat op het eigen DCS-toernooi de thuisploeg gisterenmiddag om 12.30 uur om de 3e en 4e plaats moest gaan spelen tegen Vorden. Wederom kwam Vorden op achterstand in de 1e helft en stond het met 0-2 achter in de rust, maar kwam het in de 2e helft met 3-2 voor te staan. Door doelpunten van Frank Hiddink (2x) Koen Oosterhuis leek Vorden 1 de winst te pakken, maar in de laatste minuten werd het alsnog 3-3. De afsluitende penaltyreeks werd met 3-1 gewonnen door DCS, waardoor Vorden 1 als 4e is geëindigd op het toernooi van DCS. Ook de finale werd uiteindelijk door penalty’s beslist want OBW speelde met 1-1 gelijk tegen DVV, maar de blauw-witte 3e klasser won uiteindelijk na de 14e strafschop (!).