achterhoek cup 2015

Vorden 23 februari 2016 – Naast de twee thuiswedstrijden voor de competitie op zondag 28 februari en zondag 6 maart tegen respectievelijk Grol 1 en Hatert 1, speelt Vorden 1 volgende week dinsdag 1 maart ook nog thuis tegen RKZVC voor de Achterhoek Cup. Vorden heeft zich geplaatst voor de 1/8e finale van dit toernooi en moet het opnemen tegen RKZVC, de koploper van 3C die zich gisterenavond heel knap heeft geplaatst voor de kwartfinale van de KNVB-Beker afd. Oost. De winnaar van Vorden tegen RKZVC in de Achterhoek Cup speelt in de kwartfinale een uitwedstrijd tegen DZSV, de 3e klasser zaterdag uit Dinxperlo.

De uitslagen van de gisterenavond gespeelde wedstrijden in de 1/8e finale:

FC Eibergen           -AZSV 1-3

Ruurlo                    -DZSV 0-1

Longa’30                -Viod 6-0

Warnsveldse Boys-DZC’68 1-8

Gendringen           -FC Zutphen (za.) 5-2

Na de uitslagen van gisterenavond zijn de kwartfinales als volgt:

DZC’68                         -AZSV

Longa’30                     -MvR/FC Winterswijk (zon.)

DZSV                           -Vorden/RKZVC

Varsseveld/Silvolde -Gendringen