Vorden, 5 juli 2017 – Vorden 1 is in de 1e ronde tijdens de poulefase van het KNVB-bekertoernooi afdeling Oost voor het seizoen 2017-2018 ingedeeld in poule 77. De drie tegenstanders in deze poule zijn RKZVC (gepromoveerd naar de 1e klas zondag), FC Zutphen (za) (1e klas zaterdag) en Bon. Boys (gepromoveerd naar de 2e klas zondag). De drie bekerwedstrijden worden gespeeld op de eerste drie zondagen van september, nl. 3, 10 en 17 september en het schema zal op 21 juli definitief bekend gemaakt worden. Sinds drie seizoenen worden de hoofdklassers vrijgesteld van de poulefase en worden de 1e en 2e klassers (za en zo) in een aparte poulefase ingedeeld naast de 3e, 4e en 5e klassers.  De eerste twee van de poule plaatsen zich voor de knock-out fase. Voor Vorden 1 betekent poule 77 een uitdagende indeling, die er voor zorgt dat er in de voorbereiding op de competitie naast RKZVC, Bon.Boys en FC Zutphen ook nog tegen AGOVV (za 2e klas), HC’03 (zo 4e klas)  en op het toernooi van DCS (Westervoort (zo 4e klas) en ?) tegen gedegen tegenstanders geoefend wordt.

Totaal overzicht poule-indeling van de 1e ronde districtsbeker 2016-2017:  beker-poules-1e-2e klassers (za en zo)