vorden zaterdag 16 april 1

Vorden 14 januari 2017 – De KNVB heeft gisteren de voorlopige indeling bekend gemaakt van de voorjaarscompetitie van de B-categorie. De spelers van de JO17-2, JO17-3 en de meiden van MO11-5 moeten nog even geduld hebben, want hiervoor is de indeling nog niet bekend. De beide kampioenen van de najaars-competitie, Vorden JO9-1 en MO17-1, zijn allebei een klasse hoger ingedeeld. Vorden JO9-1 zit nu in de Hoofdklasse (richting Twente) en Vorden MO17-1 is ingedeeld in de 1e klas en moet tegen mooie tegenstanders uit de Achterhoek. Ook de meiden van MO15-1 zijn gepromoveerd naar de 1e klas, nadat zij in de najaarscompetitie 2e zijn geworden achter kampioen Zelhem MO15-1 in de 2e klas.

De jeugdteams Vorden JO19-1, JO17-1, JO15-1 en de JO13-1 zitten in de A-categorie en hebben een jaarcompetitie. Vorden JO15-2 is weliswaar B-Categorie, maar de KNVB heeft besloten om voor de 2e klas ook een jaarcompetitie aan te houden.

De indeling van de voorjaarscompetitie voor de jeugdteams (B-categorie) kun je in het volgende bestand terug vinden, waarbij op de  drie werkbladen onderin per categorie de teamindelingen terug te vinden zijn:

indeling voorjaar 2017

vorden d1 bennekom D1 klein