contact bronckhorst noord

Vorden 5 mei 2015 – Weevers Grafimedia, één van de sponsoren van v.v. Vorden, brengt wekelijks het nieuwsblad ‘Contact’ uit en daarin staat ook altijd het verslag van Vorden 1 te lezen en soms ook overige nieuwsfeiten over de club. Afgelopen week kregen wij van de redactie te horen dat zij een volledige pagina beschikbaar wilde stellen naar aanleiding van het kampioenschap van Vorden 1.

Het is een prachtige kleurenpagina geworden met drie fraaie foto’s van Rob Immink en drie persoonlijke meningen. In het grote verhaal wordt er aandacht besteed aan de wedstrijd tegen VVO, de emoties rondom het gemis van de 12e man Fred Fransen, het kampioensfeest, de huldiging en het ‘linkje’ tussen het kampioenschap en de jeugdafdeling.

Krijgt u het Contact niet in de bus ?

Klik dan op de volgende link om de pagina te bekijken : VV Vorden kampioen

De gehele krant van deze week is ook online te bekijken via http://paper.contact.nl/open/f8588218