vorden 2 trias 3

Vorden 2 november 2015 – Gisteren speelde het 2e elftal een thuiswedstrijd, tegelijkertijd met het 3e en 5e elftal. Onze huisfotograaf Johan Bolink was wederom aanwezig om hiervan enkele fraaie foto’s te maken. Zaterdag was er ook een vol programma en was het met een heerlijk najaarszonnetje prachtig voetbalweer. De meiden van MB1 moesten thuis tegen DVC’26 MB1 en kregen onze andere huisfotograaf Rob Immink op bezoek. Door beide fotografen is er wederom een prima sfeerbeeld ontstaan van een weekendje voetbal bij v.v. Vorden.

 

 

 

 

meiden b1 dvc b1

vorden 2 gescoord

Vorden A2 Babberich A1

Vorden A1 Helios A1

Ga naar de fotopagina’s van Johan Bolink en Rob Immink voor meerdere foto’s. Ook op de facebookpagina van Ellen Besselink zijn fraaie foto’s van v.v. Vorden te zien!