Vorden, 3 maart 2018 – Terwijl we alweer in de 3e maand van het jaar 2018 zitten is het nog steeds hartje winter en zijn er na 2 maand nog steeds geen of heel weinig activiteiten op ons Sportpark ‘t Grote Veld. Dit weekend heeft de KNVB zelfs het gehele competitieprogramma voor zowel de B- als de A-categorie eruit gegooid en moeten de voetballers dus zich weer op alternatieve wijze voorbereiden op de 2e helft van de competitie.

Één van de elftallen van v.v. Vorden wie het meest achterloopt op schema is Vorden 3, want het elftal van trainer-coach Jeroen Tijssen heeft nog maar 7 wedstrijden gespeeld en moet nog 13 keer. Ook in deze winterse periode blijft het elftal echter ‘in beweging’ en organiseert Jeroen iedere week maar weer een alternatief programma. Op onderstaande foto’s is te zien op welke wijze dit team zich voorbereid op de komende 3 maanden waar in 12 weken tijd dus 13 wedstrijden gespeeld dienen te worden en wie weet wat al deze alternatieve sporten nog voor uitwerking heeft ……