Woensdag 8 januari 2019 – Terwijl de E-F pupillen vanaf morgenmiddag in de zaal (Sporthal ‘t Jebbink in Vorden) gaan trainen en de selectie en de JO19-1 donderdagavond op de oefenhoek zullen gaan starten met de eerste training van 2019, worden deze week de velden extra onderhouden met een sleep- en rolbeurt. Zodoende worden de velden gereed gemaakt en herstelt van de ‘pierenhoopjes’, alvorens maandag 14 januari 2019 de eerste trainingen van 2019 plaats gaan vinden. Vanaf maandag 14 januari zal het normale trainingsschema weer van kracht zijn en zullen alle teams weer gaan starten met trainen. Alleen de E- en de F-pupillen zullen de komende woensdagmiddagen in de zaal blijven trainen. De trainers en coördinatoren zijn zelf verantwoordelijk voor de communicatie richting de elftallen en spelers over de start van de trainingen in 2019.