Vorden vanuit de lucht, velden van VV Vorden en het zwembad in de dennen aan de Oude Zutphenseweg.

Vorden 6 november 2015 – De herfst heeft zijn intrede gedaan en de wintermaanden staan voor de deur, dus de groeiperiode van het gras is voorbij. Om de velden optimaal te prepareren voor deze winterperiode, hebben zij deze week haar laatste maaibeurt gehad en tevens zijn ze, om optimaal voorbereid te zijn voor de winter, ook nog een keer gesneden en gerold. Ook heeft de dinsdagploeg afgelopen week alle groenstroken, de tuin en het gras onder de reclameborden voor een laatste keer behandeld. Zodoende liggen de velden en het Sportpark in het algemeen er weer prima verzorgd bij en kunnen alle teams vanaf dit weekend hier de laatste 6 weken voor de winterstop optimaal gebruik van maken.

 

sportpark gras maaien