presentatiegids voorkant

Vorden 18 oktober 2015 – Vanmiddag zal direct na de wedstrijd Vorden – SDOUC de nieuwe presentatiegids van het seizoen 2015-2016 uitgereikt worden. Voor het 3e achtereenvolgende seizoen presenteert de voetbalvereniging Vorden zichzelf via een 40 pagina’s full-colour gids met daarin o.a. de teamfoto’s, een stuk over sponsor De Herberg, een gesprek met één van de zaterdagcoördinatoren, een interview met de vrijwilliger van het jaar, een verhaal uit de oude doos en natuurlijk een terugblik op het kampioenschap van het 1e elftal in de 3e klas.

De presentatiegids 2015-2016 wordt door Hans Boers, bestuurslid Sponsoring&Marketing, uitgereikt aan Henri Barendsen directeur van onze hoofdsponsor Barendsen Staltechniek. Tevens wordt onze speelster uit Vorden MC1, Gitte Broekman, die met een prachtige foto de cover siert, in het zonnetje gezet. De presentatiegids wordt deze week bij alle leden, sponsoren, vrijwilligers, donateurs en niet spelende leden thuis bezorgd. Er is wel een sortering door gevoerd, waardoor er sprake is van 1 gids per adres. De presentatiegids zal tevens  bij alle openbare gelegenheden in Vorden ter inzage neer gelegd worden en ook zal het bij winkeliers en bedrijven in de