logo vorden app

Vorden 5 juli 2016 – v.v. Vorden krijgt in het nieuwe seizoen een zaterdagteam bij de senioren. Dit initiatief, dat samen met de TJC en de seniorencommissie is uitgewerkt op aanspraak van enkele enthousiaste jonge seniorenleden, heeft er voor gezorgd dat er een 6e elftal op de been is gebracht dat in de B-categorie (recreatief) op zaterdag gaat voetballen. Het team bestaat uit enkele 1e jaars seniorspelers die uit de A-jeugd komen, enkele 20-jarigen die altijd bij v.v. Vorden in de jeugd hebben gespeeld en nu weer in de senioren willen komen voetballen en ….. 1 routinier van 25! Het team heeft ook een pool met spelers die af en toe willen gaan voetballen en zich dus (net als op de zondag het geval is) beschikbaar stellen om mee te spelen bij het 6e. De leiders Tom Schotsman en Ferdi Loman zoeken nog wel 2 á 3 spelers die zin hebben om vast in dit team op zaterdag te voetballen. Meld je dus aan bij ferdiloman@hotmail.com, als je lekker op zaterdagmiddag een potje wil voetballen.