oliebollenactie

Vorden 9 december 2016 – De voetbalvereniging Vorden zal morgen weer met haar vaste ‘bakteam’ aanwezig zijn op de Pleinmarkt van onze sponsor Welkoop-Vorden. Op deze gezellige markt, waar o.a. kerststukken, bloemenkransen, kerstkaarten enz. enz. te koop zijn, staat de kraam van v.v. Vorden weer op haar vaste plek en kunt u overheerlijke oliebollen kopen. In samenwerking met onze sponsor Bakkerij van Asselt, die zorg draagt voor het deeg,meel en overige ingrediënten, zal het geel-zwarte bakteam morgen weer klaar staan voor u, dus kom gerust even aan!

Kom zaterdag 10 december tussen 09.00 en 16.00 uur naar de Welkoop om te zien wat er binnen en buiten te doen en te koop is. En vul naderhand uw maag met de verse oliebollen van v.v. Vorden. Vergeet ook niet een zak voor familie, vrienden of buren mee te nemen en maak er zo een gezellige en lekkere dag van. Tot morgen!

welkoop