TREINREIS AZCWoensdag 29 oktober 2014 – Aanstaande zondag zullen de supporters met de trein het 1e elftal van Vorden achterna reizen naar AZC in Zutphen. Het vertrek is om 13.15 uur vanaf het station in Vorden en je kunt je opgeven via een mailtje naar fam.vdveen@gmail.com en zodoende profiteren van een groepskorting van 25% (€4,50 retourtje). Voor de tijd zal de 1e presentatiegids 2014-2015 uitgereikt worden in de Herberg in Vorden.

Afgelopen seizoen is het initiatief genomen om met alle supporters met de trein naar Ruurlo te gaan, toen wij tegen onze buurman moesten aantreden. Dat werd een hele leuke dag met een opkomst van maar liefst 90 supporters. Wij hebben het idee opgevat om het ‘treinreisje’ ook dit seizoen te organiseren, en de enigste mogelijkheid hiervoor was de uitwedstrijd naar Zutphen, waar het veld van AZC maar op 10 minuten loopafstand ligt van het station.

Wij vertrekken om 13.15 uur vanaf het station in Vorden en zijn dan 13.25 uur in Zutphen, waarna wij dan ongeveer 10 minuten moeten lopen naar AZC.

Geniet van deze gezellige trip en ga met z’n allen mee naar AZC in Zutphen om ons 1e elftal aan te moedigen en stuur een mailtje naar : fam.vdveen@gmail.com en geef je op!

Presentatiegids

Voorafgaand aan de treinreis zal er vanaf 12.15 uur een bijeenkomst zijn in de Herberg waar de 1e presentatiegids ‘2014-2015’ gepresenteerd zal worden. Het complete programma ziet er dan ook als volgt uit:

12.15 verzamelen bij de Herberg in Vorden

12.30 Onthulling van de presentatiegids en de uitreiking van de 1e presentatiegids

12.35 Betaling en ontvangst treinkaartje

12.45 Met de fietst, lopen of met de auto naar het station in Vorden

13.15 Vertrek met  de trein naar Zutphen

13.25 Aankomst in Zutphen en lopen naar AZC (10 minuten lopen)