logo1-dashVrijdag 25 november – Ook dit jaar wordt er een Kerstvolleybaltoernooi georganiseerd door DASH. Er zijn nog plaatsen beschikbaar! Het vindt plaats op dinsdag 27 december in sporthal ’t Jebbink te Vorden en het begint om 19.00 uur. Klik op lees verder knop voor informatie hoe u zich kunt aanmelden. 

Geachte dames en heren,

Graag wil ik u uitnodigen voor het traditionele kerstvolleybaltoernooi. Net als voorgaande jaren zal ik dit toernooi organiseren op dinsdag 27 december in sporthal ’t Jebbink te Vorden en het begint om 19.00 uur.

U kunt met uw team deelnemen. De inschrijfkosten bedragen

€ 15,– per team, dit te voldoen aan het begin van de avond.

De teams moeten zoveel mogelijk gemengd zijn. De teamleden moeten een directe relatie hebben met de instelling of vereniging namens wie zij deelnemen.

Er kunnen maximaal 22 teams deelnemen aan dit toernooi.

Wilt u voor 26 november aan mij doorgeven of uw team dit jaar wel/niet meedoet?

Voor meer informatie kunt u bellen met onderstaand telefoonnummer.

Met vriendelijke groet,

Herman Vlogman

Tel. 0575-552959