Vorden, 6 juli 2018 – Zoals vermeld op de website start de selectie (Vorden 1, 2 en 3) op zondag 12 september en zullen ook de meiden van Dames 1 en de jeugdspelers van JO19-1 in dit weekend gaan starten met de 1e training. De overige junioren- en seniorenelftallen en de JO13 elftallen starten met de training vanaf maandag 20 augustus (laatste week van de zomervakantie) en de pupillen zullen tenslotte vanaf maandag 27 augustus gaan beginnen met training en dat is dus dezelfde week als de start van het schoolseizoen. Op 29 augustus staat de eerste ‘woensdagmiddatraining’ voor alle JO11, JO9, JO8 en Mini F’jes op het programma.

Hieronder is het trainingsschema te bekijken met voor alle vier trainingsavonden (ma t/m do) een eerste shift (18.00 tot 20.00 uur) en tweede shift (20.00 tot 22.00 uur). De teams zullen net als dit seizoen trainen op veld 2 of 3 (om de week bepalen in overleg met Johan Verstege) en de oefenhoek. De pupillentrainingen op maandagavond, woensdagmiddag en donderdagavond zullen op veld 1 plaats vinden. De volgende uitgangspunten zijn gehanteerd bij het opstellen van het schema:

  • Elftallen t/m JO15 (6 tot 14 jaar) altijd in de 1e shift
  • Meiden MO13, MO15 en MO17 op maandagavond in Vorden en op woensdagavond in Wichmond
  • Trainers die zelf voetballen op dezelfde avond plannen als zij zelf moeten trainen
  • Ieder team traint 1 avond op de oefenhoek en 1 avond op ‘veld 2 of 3’, behalve selectie (1+2)
  • Er wordt zoveel mogelijk gelijktijdig getraind met dezelfde leeftijdsgroepen (JO17 1+2, JO15 1+2, JO13 1+2, JO15 3 en JO13-3, alle JO11 en JO9-8 teams)
  • Dinsdagavond vindt keeperstraining plaats
  • Op woensdagmiddag vindt de pupillentraining plaats op individuele basis
  • Op maandag- en donderdagavond trainen de pupillenteams per team

trainingsschema-v-v-Vorden-2018-2019-2_0

Op blad 2 staat de kleedkamer nogmaals vermeld en op blad 3 alle trainers. Bij de JO11 en JO9/8 teams worden de laatste puntjes op de ‘i’ gezet wat betreft de invulling van de trainers. Omdat hier ook sprake zal zijn van combinatiefuncties staan de namen op dit moment nog niet vermeld.

P.S. Wil je het nieuwe seizoen ‘lekker’ beginnen, schaf dan je eigen v.v. Vorden trainingspak aan. Klik op de foto om naar webshop te gaan!