train de trainer

Vorden 30 maart 2016 – Ook dit seizoen organiseren wij wederom enkel train-de-trainer avonden, waarbij de (jeugd)trainers- en leiders van v.v. Vorden zowel in theorie als praktijk onderricht krijgen van onze trainerscoördinator Peter Jansen. Voor de winterstop zijn er 4 thema-avonden georganiseerd en ook na de winterstop staan er nog een aantal sessies op het programma. Komende maandag, 4 april 2016, staat het onderwerp ‘Keepers’ op het programma.

 

Alle trainers in de jeugd- en seniorenafdeling zijn uitgenodigd en hebben onderstaande mail ontvangen:

Op maandag 4 april ’16 wordt je uitgenodigd om samen deel te nemen aan “TRAIN DE TRAINER” met als onderwerp “DE KEEPER EN KEEPERSTRAINING” binnen onze club. Deze informatieve avond staat in het teken van keepen-keeperstraining-nieuw beleid-werving  binnen onze jeugd als senioren afdeling.

Graag zien we iedereen komen omdat de rol van de keeper en keeperstrainer onlosmakelijk is binnen alle 7 en 11-tallen.

Aanvang Train de Trainer maandag 4 april ’16 om 20.15 uur in de kantine van onze verenging.