Vorden, 19 augustus 2017 – In de nacht van donderdag 17 op vrijdag 18 augustus is onder de tribune de pas sinds een half jaar aangeschafte tractor van v.v. Vorden gestolen. Op vrijdagmiddag bleek het toegangshek achter het scorebord aan de zandwegzijde te zijn geforceerd, de toegangsdeur onder de tribune te zijn opengebroken en de tractor te zijn weg gehaald ondanks de nodige en noodzakelijke beveiligingen. Als iemand na donderdagavond 12.00 uur tot vrijdagmorgen 12.00 uur iets bijzonders heeft gemerkt of op een andere wijze informatie kan verschaffen dan graag contact met Johan Verstege (accommodatie@vvvorden.nl).

Vandaag (zaterdag 19 augustus) staat er een klussendag ingepland en voor enkele werkzaamheden was de tractor benodigd. Door de prima relatie met onze sponsor LMB uit Vorden is er in ieder geval gezorgd voor een vervangend exemplaar, zodat de noodzakelijke werkzaamheden gewoon gedaan kunnen worden. Wij bedanken LMB hierbij voor de prettige samenwerking en geboden oplossing.