logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1Zondag 26 oktober – Met een kleine voorsprong op de achtervolgers is Thijmen Wentink voorlopig de koploper in de 10e speelronde van de vv Vorden-pool.
In een zaterdag waarin Piet Velthuizen een dure misser had en Vitesse gelijkspeelde in plaats van won en Real Madrid El Classico won van Barcelona en daarmee Barcelona niet alleen zijn eerste nederlaag bezorgde, maar ook de eerste tegentreffers van dit seizoen, is het Thijmen die met 41 punten aan de leiding gaat.

Hij heeft 5 punten voorsprong op nummer 2, Henri Eggink. Kort daarachter staan Jan Groot Jebbink en Jan Roording.

Voor vandaag staat in de pool de belangrijke wedstrijd van Vorden 1 op het programma. Winnen zij en pakken ze de periode? Tevens de kraker in Engeland tussen Man Utd en Chelsea. Weet Louis van Gaal deze kraker te winnen of ondergaat hij een pijnlijke middag? En weten Cambuur Leeuwarden en PEC Zwolle zich te handhaven in de top van de Eredivisie?

Op alle vragen krijgen we vandaag een antwoord met als gevolg een eindstand en een nieuwe tussenstand welke vanavond gepubliceerd zal worden.

Voor de tussenstand ga naar Pool vv Vorden en klik op weekuitslag