beleidsplan 2016-2019Vorden 23 februari 2016 – Het bestuur is voornemens tijdens de algemene ledenvergadering in juni 2016 een nieuw beleidsplan te presenteren voor de periode 2016-2019. Naast voetbalzaken komen ook andere onderwerpen zoals, accommodatie, horeca & facilitaire zaken, marketing & sponsoring en evenementen in dit beleidsplan aan bod. Om tot een goed onderbouwd beleidsplan te komen welke zo breed mogelijk binnen de club gedragen wordt, organiseert het bestuur per onderwerp speciale thema-avonden. Op donderdag 10 maart staat ‘Accommodatie’ op het programma.

Voor de tweede thema-avond, over het onderwerp ‘Accommodatie’ willen wij graag de leden, vrijwilligers, ouders van jeugdleden en overige betrokkenen binnen en rondom onze club uitnodigen om op donderdag 10 maart hierbij aanwezig te zijn. Deze thema-avond is verzet naar as. donderdag omdat komende dinsdag de wedstrijd Vorden-RKZVC wordt gespeeld.

Klik op het volgende bestand om de uitnodiging te lezen: Uitnodiging inloopavond beleidsplan -Accommodatie

accommodatie vv vorden