sidney gout

Vorden 2 oktober 2015 – Afgelopen seizoen hebben de ‘Vorden Fanatics’ een prachtig geel-zwart spandoek gemaakt en in navolging van dit initiatief willen een aantal supporters in de komende weken er nog één extra maken. Deze groep supporters willen het serieus aanpakken en hebben daarin uw ondersteuning nodig en vragen dan ook komende zondagmiddag een financiële bijdrage om dit te bewerkstelligen.

Net als afgelopen seizoen zal er nu ook weer een bus klaar staan om geld in te deponeren en tevens zal één van de supporters zondagmiddag in de pauze een ‘rondje maken’ om een bijdrage te vragen en het zou mooi zijn als u dit initiatief ondersteunt.

Laten wij genieten van de fraaie spandoeken zoals hieronder is aangegeven en wellicht zien wij er binnenkort nog een fraaie handgemaakt spandoek bij!

vorden fanatics