johan stapper 2Woensdag 10 december 2014 – Gisterenavond heeft Johan Stapper, Super Supporter van v.v. Vorden, zijn 80-jarige verjaardag gevierd.  Op het verjaardagsfeest van de meest bekende supporter van v.v. Vorden waren zowel het 2e elftal als de gehele ‘zondagploeg’ van de kantine als het bestuur uitgenodigd en zodoende was het een ‘geel-zwart’ feest waar vooral ook zijn muzikale talenten flink aan bod kwamen.

 

Johan Stapper, in het artiestenwereldje ook wel bekend als John F. Steeper, kreeg gisterenavond alle aandacht die hij heeft verdiend op zijn 80-jarige verjaardag. De meest succesvolle vordense muziekband ‘Kas Bendjen’ kwam speciaal voor deze gelegenheid nog een keer bij elkaar en luisterde het prachtige feest met een uur durend optreden op. Natuurlijk ontbraken de bekende liedjes van Johan Stapper zelf ook niet en vandaar dat Marina, Bon a Sera en O la Paloma Blanca ook gisteren op schitterende wijze ten gehore gebracht door deze oer-vordenaar. Ook traden de ‘Bankdirecteuren’ op en deze succesvolle vordense formatie schroomden niet om Johan op een mooie wijze te betrekken bij hun optreden. De voetbalvereniging Vorden is Johan Stapper veel dank verschuldigd, want al vele vele jaren luistert hij menig voetbalfeest op met zijn optredens. Ook is hij niet voor niets aan het begin van dit seizoen, tijdens het 85-jarig bestaan van de club, uitgeroepen tot ‘Super Supporter’ van onze club, aangezien hij al ruim 60 jaar de vele elftallen van v.v. Vorden wekelijks op zondag aanmoedigt. De vereniging, vertegenwoordigd door het 2e elftal, de zondagploeg van de kantine en het bestuur, bracht dan ook een speciaal voor hem geschreven lied ten gehore, overhandigde hem twee gesigneerde en ingelijste shirts en voorzitter William van der Veen gaf hem het ingelijste ‘Vordense Volkslied’ als cadeau. Johan stapper 1