Zaterdag 15 december 2018 – Afgelopen donderdagavond hebben de senioren- en JO19 voetballers bij v.v. Vorden afscheid genomen van het kalenderjaar 2018 en op een super gezellige avond genoten van de spare-ribs en kippenboutjes van Jopie, Gert, Dick en Henk. Allereerst werd er door de spelers van de 7 seniorenteams, de VR1 en de JO19-1 en 2 een onderling tournooi gespeeld en vanaf 21.15 uur werd er een gezellige avond in de kantine georganiseerd. Door de voorzitter werd er ff een kort (!) woordje gesproken met de resultaten van de diverse teams tot nu toe en daarna deden de 110 aanwezigen zich tegoed aan de overheerlijke spare-ribs en kippenboutjes. Jeroen Tijssen bedankt voor de organisatie vanuit de seniorencommissie en de kantinecommissie en Jopie en Gert voor de heerlijke versnaperingen  en Jopie, Gert, Dick, Henk en ‘kleine’ Jan voor de bardienst. Kijk hieronder naar een paar sfeerfoto’s van deze avond.