Vorden, 15 februari 2017 – Dit seizoen spelen er drie meidenteams in de competitie onder een samenwerkingsverband ‘Vorden-Socïi’. Bij de meiden onder 17 is afgesproken dat zij het gehele jaar in Vorden trainen, de meiden onder 15 trainen onder leiding van Rob Golstein op maandag in Wichmond en onder leiding van Rob Oplaat op donderdagavond in Vorden. De meiden onder 13 hebben Erwin Hiddink als trainer en zij hebben voor de winterstop in Wichmond getraind. Na de winterstop (dus hopelijk vanaf komende maandag) traint dit team twee keer in de week op maandag- en woensdagavond in Vorden. Wij hebben hiervoor het trainingsschema aangepast en kleedkamer 4 beschikbaar gesteld. Onder het kopje ‘Club/Rooster’ is het trainingsrooster terug te vinden en voor de volledigheid staat het hieronder ook vermeld.

Nieuwe trainingsschema na de winsterstop:

trainingsschema-v-v-Vorden-2016-2017-1_0