Dinsdag 16 januari – In april vertrekken wij: Anita Pierik, Renée Krabben en William van der Veen naar Oeganda voor 8 weken.Wij gaan daar vrijwilligerswerk doen in het St Francis Hospital in Mutolere.

 

 

 

Naast het overbrengen van kennis( hygiëne, pijnbestrijding, wondzorg) en middels voorbeeldgedrag  willen we de kwaliteit van zorg verbeteren. Tevens  willen we gelden inzamelen voor materialen( bedden, beddengoed, matrassen, nachtkastjes etc).

Onze eerste sponsoractie is de verkoop van tulpen in bossen of schoven.

Er hangen intekenlijsten in de kantine. Uiteraard mag je mij( Anita) ook persoonlijk bericht doen( 06 52503343). De tulpen kunnen dan op genoemde data worden afgehaald aan de Horsterkamp 35 vanaf 12.00 uur.

Uiteraard mag je ook een vrije gift overmaken naar :NL37KNAB0257009760 tnv  Anita Pierik en/of Renee Krabben.

Alvast bedankt voor je bijdrage!

Klik hier voor meer informatie.