spareribs

Donderdag 11 december 2014 – Volgende week donderdag, 18 december om 21.30 uur, vindt de laatste activiteit van onze vereniging op ons Sportpark plaats en wordt via een Spare-Ribs avond het kalenderjaar 2014 afgesloten. 

 

Alle senioren en de A1 jeugd zullen volgende week donderdag voor de laatste keer trainen dit seizoen en na afloop wordt er een Spare-Ribs avond georganiseerd. Al sinds een aantal seizoenen wordt deze avond altijd georganiseerd door Ger Groot Jebbink samen met Joop Westerveld. Ook dit jaar zullen beide heren weer hun best doen om de spelers een gezellige avond te bezorgen. Ook alle seniorenscheidsrechters, de leiders/trainers, de seniorencommissie en het gehele team van de A1, dat dit seizoen ook altijd op donderdagavond traint, is uitgenodigd om via deze avond het voetbalkalenderjaar af te sluiten.