Vorden, 11 juni 2018 – In de 2e klas zijn er wederom enkele beslissingen gevallen, want gisteren tijdens de halve finales is SML gedegradeerd na verlies tegen VIOD en is SPERO uitgeschakeld voor promotie door verlies tegen Sc. Bemmel. De tussenstand met nog 1 finalewedstrijd in de nacompetitie te gaan is als volgt. De kampioenen uit de 2e klas I en J, Leones en TVC (Tubbergen) worden vervangen door de degradanten uit de 1e klas, Quick Nijmegen en Schalkhaar. De finale van de nacompetitie om een plek in de 1e klas gaat tussen Bemmel (1e klas) en WAVV. De verliezer van deze finale komt volgend jaar uit in de 2e klas I. Onderin zijn Germania en Epe vanuit de 2e klas gedegradeerd naar de 3e klas en komen de kampioenen uit de 3e klas hiervoor in de plaats, Barbaros (A) en Warnsveldse Boys (B) en DCS (C) en Eendracht Mook (D). Of er naast SML nog een ploeg uit de 2e klasse I degradeert ligt aan de uitslag van de finale tussen Concordia Wehl en VIOD. De Twentse nacompetitiefinale om een plek in de 2e klas gaat tussen Surayoyo en NEO Borne.