IMG_4091Dinsdag 2 december 2014 – Afgelopen vrijdag was het zover: sinterklaas bezocht samen met zijn pieten de kantine van V.V. Vorden om er samen met de kinderen van de mini-F en F een gezellig feestje van te maken.
Rond de klok van 6 uur arriveerden sinterklaas en pieten per heftruck bij de voetbalvereniging waar zij onder gejuich en gezang van onze kleinste voetballertjes werden welkom geheten. Deze spelertjes mochten als eersten met sinterklaas en de pieten naar de kantine om daar al hun voetbalverhalen te vertellen, liedjes te zingen en natuurlijk pepernoten te eten. Na de mini-F waren de F3 en F4 aan de beurt, en tenslotte mochten de F1 en F2 bij sinterklaas komen. Ook bij hen werd er volop gezongen, werden er zelfs voetbaltrucjes voorgedaan en had sinterklaas over ieder team iets te vertellen.  Alle kinderen kregen tenslotte een mooi cadeautje, een heus voetbalspel, en een lekker e chocoladeletter.

We kunnen terugkijken op een erg gezellige avond!
IMG_4117IMG_4093