logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1Zondag 2 november – Zoals eigenlijk een beetje verwacht was het een close-call in de  11e speelronde van de vv Vorden-pool.
Uiteindelijk was het Sabine Groot Wassink die, met 1 punt voorsprong weekwinnaar is geworden. Jordi Houwen zijn voorsprong slinkt wel, maar hij blijft koploper.

In een weekend waarin de top 3 in Nederland geen fout maakte, Vorden zijn 1e nederlaag leed en Heracles Almelo de rode lantaarn over deed aan FC Dordrecht, was het Sabine die dit het beste wist te voorspellen. Met 66 punten bleef ze Rutger Wullink nipt voor. Rutger behaalde 65 punten. Edwin Meijer, Kees Jansen, Jan Groot Jebbink en Robin Koster completeerden de top.

In het algemeen klassement blijft Jordi Houwen aan kop. Zijn voorsprong is wel geslonken en Willem Lichtenberg is inmiddels opgerukt naar de 2e plek. Cees van Zuilen, Theo Wiegerinck en Roel Pasman completeren hierin de top 5.

Voor de gehele stand ga naar Pool vv Vorden.