vorden meidenteamZaterdag 18 oktober 2014 – In dit inhaalweekend is het erg rustig op ons Sportpark ‘t Grote Veld. Op zondag is er helemaal geen programma en vandaag spelen Vorden D2 en C2 een bekerwedstrijd in de 2e ronde. Tevens heeft vandaag de Mini F een tournooi en speelt Vorden F2 uit tegen KSH in Harreveld. Gisterenavond begon dit inhaalweekend wel met veel drukte, want naast de voetbalschool van Peter Jansen was er ook 35+ voetbal.

Vorden C2 en Vorden D2 hebben zich geplaatst voor de 2e ronde van de beker, door in augustus de poulefase winnend af te sluiten. Vorden D2 verloor vandaag tegen Twenthe Goor D1 met 4-1 en C2 heeft zich geplaatst voor de 3e ronde door met 8-1 te winnen tegen De Hoven C1D.

Vanochtend kwamen ook de Mini F weer in actie en op de site van (Opa) Johan Bolink is een prachtige presentatie te zien.

vorden mini f ratti