Dinsdag logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-121 oktober – Dit weekeinde waren de uitslagen niet heel verrassend. Dat blijkt wel aan de scores, die gemiddeld hoger liggen dan voorgaande weken. Met een score van 74 punten is Ronald de Beus weekwinnaar. Hij had een behoorlijk voorsprong op de nummers 2 en 3, Jan Eggink en Jurjen Temming.

 

 

Dat Jordi Houwen net buiten de top 3 viel zal hem niet deren. Hij nam namelijk de leiding over van Annie Rakitow, die qua score wel behoorlijk achterbleef deze week en daarmee duikelde van 1 naar 12. Zeker in het begin van de Voetbalpool zijn dit soort verschuivingen geen uitzondering. Jordi slaat een klein gaatje naar de nummer 2, Weekwinnaar Ronald de Beus en Rien Wabeke. Opvallend is dat na een minder seizoen Eddy Hiddink ook weer bovenin te vinden is, terwijl ook Rob Enzerink een abonnement op een hoge klassering lijkt te hebben. De komende weken zal het kaf verder van het koren worden gescheiden; of is het toch maar een kwestie van geluk?
Voor de gehele stand ga naar Pool vv Vorden bovenin het menu.