Vrijdag 01 juni – Met een straatlengte voorsprong is Rik Schröer dit seizoen topscorer geworden bij de senioren-afdeling van vv Vorden.

Met uiteindelijk 23 doelpunten maakte hij met afstand de meeste doelpunten bij de senioren. Daarbij ook nog het feit dat Vorden 2 per doelpunt 2,5 punt krijgt en je kunt wel uitrekenen dat Rik op nummer 1 staat. Alleen een doelpunt bij Vorden 1 levert immers meer punten op, te weten 3. Maar daar werd dit seizoen Frank Hiddink topscorer met 10 doelpunten. Ondanks deze knappe prestatie van Frank, waarmee hij 2e werd in het klassement, staat dit in schril contrast bij de 23 doelpunten van Rik.

Het dichtst in de buurt, qua aantal doelpunten, kwam Sven Hendriks. de spits van Vorden 6 doet al jaren mee in de top van het topscorersklassement. Hij kwam dit seizoen tot 19 doelpunten. Echter met 1,5 punt per gemaakt doelpunt, kwam hij niet verder dan plek 3 in het klassement.

Rik zal daarom tijdens het Wikee-toernooi gekroond worden tot topscorer van vv Vorden.

Voor de gehele eindstand ga naar “Wedstrijden” en klik op “Topscorer”