Vrijdag 13 april 2018 – Inmiddels zijn de senioren ook wakker geworden uit de winterslaap die winterstop heet en hebben ze inmiddels allemaal 2 wedstrijden gevoetbald. Tijd dus voor weer eens een tussenstand van de topscorerslijst.

Wat vooral opvalt is de stand bovenaan. Rik Schröer is ook na de winterstop vrolijk verder gegaan met waar hij voor de winterstop is geëindigd, doelpunten maken. Inmiddels heeft hij er 16 in het netje weten te leggen en heeft hij een straatlengte voorsprong op de achtervolgers.

Bij de achtervolgers stokt namelijk, na de winterstop, de doelpuntenmachine. Met name de jongens van Vorden 1 weten het net moeilijk te vinden. Alleen Daan Horstman en Frank Hiddink wisten te scoren.

Sven Hendriks wist namens Vorden 6 in de afgelopen 3 wedstrijden ook 3 keer het doel te vinden en hij doet zodoende volop mee voor de strijd om plek 2.

Voor het gehele overzicht ga naar “Wedstrijden” en klik op “Topscorer”