Zaterdag 23 december – Nu er een half seizoen er op zit wordt het tijd om de balans op te maken bij de topscorers in het topscorersklassement.

Rik Schröer is met afstand de herbstmeister in het topscorersklassement van het seizoen 2017-2018. Niet alleen vanwege zijn totaal score, maar ook vanwege het aantal doelpunten. Maar liefst 11 keer wist Rik het net te vinden en daardoor heeft hij een grote voorsprong opgebouwd op de achtervolging.

Het verschil is namelijk bijna 10 punten op de nummer 2, Koen Oosterhuis. Koen wist 6 keer het doel te vinden en voor een verdedigende middenvelder is dat een meer dan prima aantal doelpunten. Daarmee scoorde hij immers meer dan de spitsen bij Vorden 1. Frank Hiddink en Tom Klein Kranenbarg wisten immers 4x te scoren en staan daardoor achter Koen, maar nog wel in de top 5.

De top 5 wordt verder gecomplementeerd door Sven Hendriks. De spits van Vorden 6 wist 8x het doel te vinden en staat daarom op een gedeelde 2e plek met Koen.

Voor een volledig overzicht ga in het hoofdmenu naar Wedstrijden en klik op topscorer