Woensdag 25 oktober – Inmiddels zijn we 2 weken verder na de 1e publicatie van de topscorerslijst. Hoogtijd voor weer een nieuwe tussenstand.

We zijn officieel 2 weken verder na de 1e publicatie, maar eigenlijk maar 1 speelronde. Afgelopen weekend was namelijk een inhaalronde waarin alleen Vorden 1 aan de bak moest, maar met 2 doelpunten wel goede zaken deed op de topscorerslijst.

Aan kop nog steeds Rik Schröer. Hij wist niet meer te scoren sinds de 1e lijst, maar gelukkig voor hem heeft de rest niet veel meer gescoord en zodoende is hij nog steeds ruim aan kop.

Rik heeft een gaatje van 4 punten, maar daar is het dringen. Maar liefst 5 spelers delen die 2e plek. Het gaat om Jeroen Peters, Sven Hendriks, Tom Klein Kranenbarg, Frank Hiddink en Koen Oosterhuis. Met name de laatste 3 komen, indien ze de komende weken scoren, al op 1 punt van Rik.

Het is dus zaak dat er de komende weken weer volop gescoord gaat worden door iedereen. Over 2 weken ziet de lijst er dan misschien heel anders uit.

Voor een volledig overzicht ga in het menu naar “Wedstrijden” en klik op “Topscorer”