reclameborden tbv website

Vorden 6 juli 2016 – Afgelopen zaterdag was de klussendag gepland en zoals op deze site te te lezen is geweest, zijn er deze dag een groot aantal projecten opgeleverd. Toch blijft er ook in de gehele zomerperiode nog genoeg te doen op het Sportpark en wordt er op de reguliere dinsdagen met de ‘dinsdagploeg’, en af en toe ook op andere dagen door overige vrijwilligers nog menig klusje geklaard. Gisterenavond hebben Erwin en Henk Hengeveld, Mark Borgonjen en Jeroen van der Logt de laatste reclameborden schoon gemaakt, zodat nu alle 68 borden aan het begin van het seizoen geheel schoon en weer zo goed als nieuw in de railing rondom het hoofdveld opgehangen kunnen worden.

Een korte impressie van enkele overige klussen die geklaard zijn, zoals de verlichting in en buiten de nieuwe berging door Daniël Wabeke, het vernieuwde ballenhok in de berging door Johan Verstege

 

berging 1

ballenhok 1

ballenhok 2