22-1e-presentatiegids-vv-vorden-2013

Vorden 26 augustus 2016 – Ook dit seizoen zal de voetbalvereniging Vorden wederom een presentatiegids uit brengen en sinds de invoering in 2013, zal dit het vierde exemplaar worden. Ten opzichte van de voorgaande drie edities zal het dit seizoen nog meer dan andere jaren vooral een gids worden met als hoofdonderwerp de teampresentatie’s. Op verzoek van velen binnen de club worden er grotere foto’s afgedrukt per team dan vorige jaren, inclusief spelersnamen en de namen van de trainers en leiders. Naast de vele foto’s en teampresentaties zullen er nog vier tekstuele onderwerpen voorkomen in de inhoudsopgave en vanuit de sponsorcommissie is het eveneens gelukt om wederom de gids geheel vol te krijgen met advertenties. 

De komende drie zaterdagen en zondagen worden alle teams tijdens een thuiswedstrijd op de foto gezet. Ieder team zal een kwartier (pupillen) of een half uur (junioren/senioren) voor aanvang van de betreffende thuiswedstrijd op de foto worden gezet door Johan Bolink. Er zijn vier teams waarvan (nog) niet duidelijk is of zij de komende drie weekenden een keer thuis spelen (D1, E2 en meiden D) en met deze teams zal afgesproken worden om tijdens een uitwedstrijd te vertrekken vanaf het sportpark om zodoende toch op de foto te kunnen. Het schema van de elftalfoto’s zal naar alle leiders en trainers worden gemaild en tevens vandaag op de site worden geplaatst.

22-1e-presentatiegids-vv-vorden-2013