Wim Kuijper Jasper Hovenga

Vorden 25 augustus 2015 – In het afgelopen weekend hebben de beide huisfotografen, Johan Bolink en Rob Immink, weer fraaie foto’s gemaakt. Ook op de site van het Wim Kuijpertoernooi heeft Jasper Hovenga een groot aantal foto’s geplaatst waardoor iedereen nog even kan na genieten van het 25e Wim Kuijpertoernooi dat onder perfecte weersomstandigheden en op een prachtig Sportpark ‘t Grote Veld is afgewerkt. In het weekblad Contact en op de website van het mediabedrijf Weevers uit Vorden is ook een terugblik te vinden. 

Klik op de onderste foto’s om naar de fotopagina van de betreffende fotograaf te gaan of ga naar de website van weekblad het Contact om een terugblik op het 25e toernooi te bekijken.

Johan Bolink

zondag kuijper johan bolink

Rob Immink

wim kuijper Rob Immink

Jasper Hovenga (www.kuijpertoernooi.nl)

wim Kuijper tribune