Donderdag 3 januari 2019 – De plaatjes verzamelactie, die wij als v.v. Vorden in het kader van ons 90-jarig jubileum samen met de Albert Heijn Grotenhuys in Vorden gaan organiseren, is verplaatst naar maart-april 2019. In eerste instantie wilden wij graag deze actie in de supermarkt van AH-Grotenhuys in februari houden met als startdatum 28 januari. Een landelijke AH-actie met eredivisie-voetbalplaatjes, welke de komende twee maanden bij de AH gehouden wordt, gooide echter roet in het eten. Vandaar dat wij in gezamenlijk overleg hebben besloten om de actie te verzetten naar maart-april. Vanaf 2 maart starten we met de verzamelactie die  t/m 20 april (Pasen) zal lopen. Alle spelersfoto’s zijn inmiddels gemaakt, de benodigde advertenties opgehaald en de redactionele stukken (bijna) gereed. Samen met Familie Grotenhuys zullen wij de komende weken naar de vereniging en alle betrokkenen  communiceren over de start en de bijzonderheden van deze actie.