logo_oc_smallWoensdag 30 november – Op Vrijdag 30 december 2016 organiseert de stichting Oudejaars Crossloop Vorden voor de 36e keer de Oudejaars Crossloop in Vorden. Een mooie gelegenheid om tijdens de winterstop weer even in beweging te komen. 

 

 

De crossloop is op bekend terrein met start en finish voor de kantine van Voetbalvereniging Vorden. De verschillende routes zijn zeer afwisselend en gaan over smalle bospaden door het mooie natuurgebied ‘het Grote Veld’.

Ook dit jaar weer de Kidscross van 1 km voor kinderen van 4-12 jaar. Dus ook de F, E en D-pupillen zijn van harte welkom om deel te nemen. Alle kinderen starten tegelijk en krijgen bij de finish een herinnering!

De organisatie nodigt alle leden van Voetbalvereniging Vorden uit om deel te nemen aan deze mooie en gezellige crossloop! Na afloop van de cross kan er door de deelnemers worden nagepraat onder het genot van een gratis kopje koffie of thee (ranja voor de kinderen) en een heerlijke oliebol. 

Starttijden en afstanden

Starttijd

Afstand

12.45 uur

1 km kidscross (deelname 4-12 jaar)

13.30 uur 

15 km 

13.40 uur 

10 km

13.50 uur  

5 km

poster_oc2016